Sentido Turan Prince

Sentido Turan Prince

KONUM

Otel denize sıfır konumdadır. Altın kumlu plajı Mavi Bayrak ödüllüdür.Çolaklıya 3 km,Sideye 12 km,Manavgata 15 km,Antalya Havalimanına 55 km mesafededir.

ODA ÖZELLİKLERİ

Sentido Turan Prince’teki toplam oda sayısı 381’dir.Hotel odalarında enerji tasarrufu, direkt telefon, telefonlu banyo/WC, merkezi klima, emanet kasası, uydu TV, saç kurutma makinesi, minibar, laminant zemin ve balkon bulunmaktadır.Klima mevsim ve hava şartlarına bağlı olarak saatli çalışmaktadır. Standart odalar 26 m² ve 296 adettir. 2 yetişkin + 2 çocuk veya 3 yetişkin + 1 çocuk içindir.Balkonsuz odalar 15-26 m²’dir ve 25 adettir. Balkonsuz ve biraz küçük odalardır. 2 yetişkin + 2 çocuk veya 3 yetişkin + 1 çocuk konaklama mümkündür.Aile odası 32 m² ve 52 adettir. Tek odadan oluşmaktadır ve odanın içinde 1 Fransız yatak, 1 ranza ve kanepe bulunmaktadır. Fransız yatakla ranza arasında açılır kapanır paravan mevcuttur. 3 yetişkin + 2 çocuk konaklamaya müsaittir. Suitler 62 m²’dir ve 8 adettir. 2 yatak odası ve 1 salondan oluşmaktadır. Ebeveyn odasında 1 Fransuz yatak ve 1 kanepe, çocuk odasında 2 katlı ranza ve salonda 1 adet kanepeden oluşmaktadır. Banyoda jakuzi bulunur. 4 yetişkin + 2 çocuk konaklamaya müsaittir. Park Odaları Park odaları toplam 79 tanedir. Park odaları otelin karşısında bulunan Anex binalarda yer almaktadır. Anex bina ile otel binası arasından yol geçmektedir. Park odalarında enerji tasarrufu, direkt telefon, banyo/WC, split klima, uydu TV, saç kurutma makinesi, minibar, emanet kasası, laminant zemin ve balkon bulunmaktadır.Park standart odaları 10-15 m²’dir ve 28 adettir. Park standart odalarda, 1 yetişkin + 1 çocuk veya 2 yetişkin konaklama mümkündür. Park Family-1 odaları 25 m²’dir ve 20 adettir. Park Family-1 odaları bir geniş odadan oluşmaktadır ve odada 1 Fransız yatak + 1 ranza bulunmaktadır. 2 yetişkin + 2 çocuk olarak konaklama yapılabilir. Park Family-2 odaları 40 m²’dir ve 31 adettir. Park Family-2 odaları 2 ayrı yatak odası ve 1 banyodan oluşmaktadır ve 2 yetişkin + 2 çocuk, 3 yetişkin + 1 çocuk veya 4 yetişkin kişi konaklayabilir.

TESİS ÖZELLİKLERİ

Ana restoran kapalı ve açık/teraslı iki bölümden oluşmaktadır. Tourquise A la Carte Restaurant Osmanlı mutfağından lezzetler sunar ve rezervasyonludur. Bellone Bellone A la Carte Restaurant balık lezzetleri sunar ve rezervasyonludur. Restaurante Vittorio A la Carte Restaurant İtalyan mutfağından lezzetler sunar ve rezervasyonludur.Otelde Lobby Bar, Snack Bar, Pool Bar, White and Purple Bar, Disco Bar, Beach Bar ve Anex Bar bulunmaktadır. Amfitiyatroda animasyon gösterileri, White and Purple Bar ’da animasyon gösterileri sonrası çeşitli eğlence programları düzenlenir. Diskotek, oyun salonu, bovling otelin sunduğu hizmetlerdendir. Haftanın belirli günlerinde canlı müzik dinleyebilirsiniz. 4-111 yaş arası çocuklar için hizmet veren Mini Club’da çocuk animatörleri eşliğinde mini disko, oyun bahçesi, mini hayvanat bahçesi bulunmaktadır.Otelde açık ve kapalı havuz bulunmaktafır. Büyük açık havuzda çocuk havuzu vardur. Kapalı havuz ısıtmalıdır. Çocuklar ve yetişkinler için aquapark alanı mevcuttur. Aquapark alanı içerisinde çocuklar için şelale ve mini su kaydırakları bulunan bir aktivite havuzu da vardır.Bunların yanı sıra otelde 3 konferans salonu (Perge Salon-600 kişilik, Side Salon-300 kişilik, Aspendos Salon-300 kişilik), TV odası ve açık otopark da bulunmaktadır.Tesise evcil hayvan kabul edilmemektedir.

Harita