Kırışıksız Cildin Sırrı Damıtılmış Bitki Yağında Gizli

Kırışıksız Cildin Sırrı Damıtılmış Bitki Yağında Gizli

Kadının cildinin kalitesi, güzelliğin birinci şartıdır. Taze, kadifemsi, kırışıksız cildin gerçek sırrı, damıtılmış bitki yağında gizli. Hem gençler hem de kırışıklarla mücadele eden orta yaş kadınları için damıtılmış şifalı nebatlarden elde edilen yağlar, bu sorunlarla doğru mücadelenin yolu.
“Kadının yaşı yoktur” derler. Doğanın sırlarını keşfetmek için hangi yaşta olduğunuz önemli değil. Zaten, genç görünümü bile olumsuz yönde değiştiren dış koşulların gittikçe çoğalması, güzellikte “doğaya dönüş”ü zorunlu kılıyor. Doğal yapısını yitiren çevre koşullarının olumsuz etkileri, gıdaların bozulması da cildi erkenden yaşlandırıyor. Bunları göz önünde bulundurursanız, doğadaki bazı sırlarla buna çare aramak en doğru yöntem.
Cildin kayıplarını geri getirmek için ne yapmalı?
Ne yaparsanız yapın, kırışıksız ve parlak bir tene sahip değilseniz, karşı cinse verilen ilk izleniminiz negatiftir. Gittikçe kaybolan, havası egzozla dolan havada bozulan cildin görünümü, sıcak olan bu mevsimle birlikte daha fazla soruna maruz kalıyor. Güneşte fazla kalınca kahverengi renk bozuklukları, kırışıklıklar ve kızarıklıklar ortaya çıkıyor. Ayrıca yaşanan stres ve üzüntüler cildi ya solgunlaştırıyor ya da sivilceleri tetikliyor. Alkol, sigara ve vitamin yetersizliği ise genç cildin diğer büyük düşmanları..

Gerçek gençlik iksiri
Hem natürelliğini yitiren dünyamızın genç nesli hem de yaşı ilerleyen kadınların geriye dönüş formülü de bu damıtılmış şifalı yağ damlalarında… Yalnız doğru ve sağlıklı topraklarda yetişen nebatlar olması kaydıyla! Hepsinin miktarının uzman bir el tarafından belirlenerek, oluşturulmasıyla ortaya çıkanın “gerçek güzellik iksiri” olduğunu söylemek isterim.
Damlayan güzellik
Çoğunuz muhtemelen deri kusurlarınızı başka bir sürü ürünle gideriyorsunuz. Kimi kimyasal bileşenler içerdiği için cildi bozabiliyor, bazısı ise allerjiye neden oluyor. Bütün bunlara gerek kalmadan tek bir uygulama ile nasıl çözerim diye düşünüyorsanız, nebatlariden damlayan güzelliğin ne olduğunu kesinlikle öğrenin. Bu ekonomik koşullarda, faydası olmayan onlarca ürünü güzellik masasına doldurmak yerine, mucizevi doğal yağların cilde etkisini öğrenin. Ama bunun belli ölçülere, doğal formata uygun olarak hazırlanmış olanı geçerli. Ayrıca, aylarca aktar depolarında beklemiş olan bitki yağlarının gençliğe sağlayacağı katkı olumsuz olacaktır.
Hücre yenilenmesini teşvik ediyor!
Kısa vadeli etkileri ile gençlik, güzellik veren damıtılmış şifalı nebatlarin yağları, ciltte yaşı geriye götüren pozitif hareketler geliştiriyor: Canlandırıyor, güçlendiriyor, pürüzsüzleştiriyor. Gerekli beslenmeyi sağlayarak, kırışıklıkları yok ediyor. Tende hücre yenilenmesini teşvik ederek, esneklik ve sıkılığı yeniden kazandırıyor. Yorgun ve susuz bir cilt için, uyarıcı rolüyle hemen nem kazandırıyor.
Eski Roma ve Mısır’da kadınlar kullanıyordu!
Gerçek güzellik ve bakım için kendinizi doğaya emanet ettiğinizde cilt gergin, nemli, sağlıklı bir ton kazanıyor. Deride kolajen teşvik edilerek kırışıklıklarınız yok oluyor. Herbalium’un araştırmalar sonucu ürettiği bitkisel güzellik yağıyla, bozuk cildin yapılanması hızlanıyor. Yöntemin kaynağı aslında yüzyıllar öncesinden bugüne miras kalan bir uygulama. Eski çağlardan bu yana Mısırlı, Romalı kadınlar da damıtılmış bitki yağlarıyla güzelleşirdiler. Ama maalesef doğadan koptukça, antik metodlar unutuldukça, ağır makyajla kusurlar gizlendikçe genç ciltler daha da erken bozuldu.
Bitki tohumları da kullanılıyor…
Soya, gül, kayısı çekirdeği, susam, günebakan çekirdeği, buğday ve ceviz gibi birçok bitkinin yaprak veya çiçeklerinin buharda damıtılması ile elde edilen yağların, kombine edilmiş çözümüne şimdi bilinçli yeni nesil kadınlar ve gençliğini korumak isteyenler başvuruyor. Bir takımlarının etkisi ise tohumlarından elde edilen yağla geliyor. Örneğin, natürel gençlik formülü içinde yer alan çeşitli doğal damlalardan biri de ısırganotu tohumu yağı.
Sarkan cildin formülü
Yorgunluktan kötü görünüm kazanan, gevşeklikten dolayı sarkan cilde esneklik ve güç sağlıyor bu natürel damlalar.. Lekeleri kaldırıyor, ten rengini tazeliyor. Buharla damıtılan tabiat yağları yara izleri ve çatlaklara da iyi geliyor. Akne, iltihaplı ve sorunlu cilt rehabilitasyonu için sağladığı etki, içine karıştırılan susamla elde ediliyor. Yumuşatıcı etkisi ve barındırdığı doğal E vitamini sayesinde, ciltte iyileşmeyi sağlıyor.
Bugün piyasada çok sayıda kozmetik ürün bulunmakta. Buna rağmen, cilt gençleşmesinin en iyi yolu, mucizeler yaratan tabiatta. Doğal kaynaklar, kusurlu cilde her şeyden daha fazla yardımcı olur. Yaşamın ilk günlerindeki bebeksi deriye kavuşturan, yüzde 100 doğal bileşim içeren bu yağlar, kolayca emiliyor da…
Doğal Ürün Uzmanı Volkan Kurt

Etiket Güzellik Güzellik Sırları cilt Susam güzellik maskeleri volkan kurt GÜL kırışıklık bakım bakımlı kadın güzel güzelleşmek bakımlı cilt bakımı_ damıtılmış bitki yağı kırışık kırışıksız cilt ısırganotu tohumu yağı Soya kayısı çekirdeği günebakan çekirdeği buğday