Telekinezi Nedir?

Telekinezi Nedir?
Telekinezi Nedir?

Telekinezi hakkında Birçok araştırma ve deney gerçekleştirilmiştir alınmıştır fakat denekler aynı yerde tekrarlayan olması sebebiyle telekinezi fantezi den öteye geçememiştir. Adamlarını gerçektir bu kişilerin ortaya attı ifadeler şunlardır gücü ile cisimleri oynatmaktır. Ne bize ne de bir efsane tek gereken inanmak telekinezi yeteneği doğal bir yetenektir fakat tek sorun bu beceriyi öğrenebilmektir.

Öncelikle olayın düşünce beyin bilinç inanç dörtlüsünde bittiğini söyleyelim. Bazen bazı cisimler düşer Biz kaydını zannederiz veya korkarız ama bunun tek nedeni telekinezidir. Yani insanın o anda bilinçsizce çevreye saçtığı yeteneğidir. Her şey düşünebiliyorsak gerçekleşebilir felsefesine dayanmaktadır. Telekinezi yaptığını iddia eden bir uzmana yorumlarını biraz değinelim.

Genelde telekinezi insanlar tarafından mucize ve az rastlanan bir yetenek olarak bilinir fakat bu düşünce tamamen yanlıştır. Her yaşayan insan bir beyine sahip ve beynimizin tümünü kullanamıyoruz ama herkes kendine uygun olan bölümünü kullanmaktadır. Mesela bazı insanlar sanattan, bazıları matematikten, bazıları spordan, bazıları danstan hoşlanır. Bu liste uzayıp gider… Tüm bu aktiviteler beyinde farklı yerleri kullanırlar. Düşünce gücü de bunlardan biridir. Mesela bazılarınız bazı şeylerin önceden olacağını biliyoruz. İnsanın karakterini kendimize yorumluyoruz ya da kötü olduğunu hissedebiliyoruz. Bunların tümü düşünce gücüyle ilgilidir. Telekinezi gerçekleştirdiğini iddia edenler arasında en ünlüleri Nina Kulagina ve İsrailli Uri Geller‘dir.

Telekinezi Nedir?
Telekinezi Nedir?

Telekinezi çalışmalarına başlamadan önce yapmanız gereken şeyler var. Yani olmazsa olmazlarımız var. Gerçektir insanlar bunu yaptı ve yapmaya devam edecekler. Bu tüm insanların hayatları boyunca sahip oldukları bir hediye yani alıştırmalara başlamadan önce bunları kafanızın güzel bir köşesine yerleştirmeniz gerekiyor. Şunu da bilmenizi isterim ki şüphe sizde telekinezi başarınız arasında bir duvardır. Yani o duvara tırmanın ve koşar adımlarla arkanızı bırakmadan uzaklaşın. Hepinizin de bildiği gibi teknolojinin ileri olduğu ve her şeyin mantığa bağlı olduğu bir dünyada yaşıyoruz. Mantık dışı olanlar bize yanlış da olsa öğretiliyor veya böyle biliyoruz fakat şimdi arkanıza yaslanın ve telekinezi yeteneğiyle yapacaklarınızı düşünüp yani mantığa nasıl karşı koydunuzu görün… telekinezi öğrenmek istiyorsunuz? ama açtığınız beldeden Deniz pozitif olmalı. vermek bu yeteneği de para kazanmak veya arkadaşlarınızın dikkatini çekmek için s bunlardan Hemen uzaklaşın onu ucuz bir amaç için denemeyin zihin egzersizi ve gerçek savunanlara meydan okumak için öğrenin. başlamadan önce arkanızı yazsın en zor da olsa uzaklaşmaya çalışan. ortamda sizin dikkatinizi dağıtabilecek her şeyi kaldırın. bildiğiniz gibi insanlar biraz sabırsız fakat sabır.

Bu olayda her şey… insandan insana değişir. 5 dakikayı sağlıklı bir şekilde lütfen ayırın. birine en az bir hafta yoğunlaşın diyorsanız metot değiştirin. ranza inandırmaktan vazgeçin. Tüm olay inanmakta başlar.
1981 yılından bu yana Jacob tarafından düzenlenen pikniğe partileriyle tanıtılmaktadır. geldikten sonra bir sürü yeme içme veya benzeri şeylerle vakit geçirirler daha sonra ortaya konulan metal kaşıklardan herkes kendisine İyi hissettiren birini seçip alır ve daire şeklinde oturulur ışıkların gücü azaltılır ve müzik varsa kapatılır katılımcıların Gözleri de aynı hastane kapatılır katılımcıları kaşık Kaya çatalı baş ve işaret parmakları arasına tutmaları gevşeyip zihinlerini temizlemeleri yavaş ve derinden nefes alıp vermeleri ve kendilerini en rahat huzurlu hissedebilecekleri bir yerde bulunduklarını Hayal etmeleri söylenir tüm sıkıntı ve dertlerden uzaklaşırlar uykulu değil ancak tamamen gevşemiş nelerdir huzurlu yıllar sonra katılımcılardan başlarını Birkaç adım ötesinde altın bir enerji topuna hayalet neler istenir.

Telekinezi Nedir?
Telekinezi Nedir?

Ondan yayılan enerji ve sıcaklık hissetmeleri istenir Bu enerji dokunan sıcak bir ışığı çıkıp katılımcıların anla ulaştığını ve onların da bu sınırsız enerji yemlikleri Hayal edilir enerji nasıl çaktı alından omuz ve kolları yayılır güçlü ve canlı fakat diye huzurlu ve gevşemiş olan katılımcının kolundan hissetti enerji oradan bilek ve ayaklarına kar ve dirseği ile Allah arasında bu akış devam eder enerjinin sıcaklığını baş ve işaret parmağına geldi ve oradan istenilen yere gidebileceği Hayal edilir katılımcının 3 e kadar sayıp gözlerini açması ve enerjinin elinde tuttuğu çatal ve kaşığı atması için ona 3 kez bükü diye bağırması istenir

Ancak bu noktadan sonra dikkat et dağıtılması istenir herhangi bir konuda ateşli bir tartışmaya bile girilebilir bükme dışında bir konuda konuşabilirsiniz düşündükçe işlerin daha da zorlaştı ne göreceksiniz denizin başka bir yöne kayması gereklidir İstediğiniz bir noktadan kolayca bitirdiniz göreceksiniz. dikilebilecek bir noktaya gelişi birkaç dakika alabildiği gibi saatlerde sürebilmektedir. ellerinizi yıkayın ve çatal veya benzeri bir metal eşyayı elinize alıp rahatça oturun gevşeğin gözlerinizi kapayın zihninize her türlü düşünce ve duygularını neslini yavaşça ovalayın ve yüzeyin seni hissettirdi üzerine yoğunlaşan metaldeki Moleküler enerji akışını hissetmeye çalışın ve nesnenin büküldü hayal edin ve asla güç uygulamayın. uzun düz bir yüzey koyun ve suyunu iyice etrafta gelin suyun içinde durmalı Ellerinize buna Dokunmayın ve onu etmeye çalışın önce açık parmaklarla deneyin olmazsa tüm parmakları birleştirip elinizi Rüzgar yarattınız hayal ederek gitmeye çalışın elleriniz Sabit bir yere koyun ikba olduğunu düşünüp üzülmek bunu yapabilmek başladıysanız devamında onu döndürmeye çalışın. yanan bir mumun nefsinizden etkilenmeyecek bir uzaklıkta masanın üstüne koy odanızda Aleve etkileyebilecek bir hava akımı bulunmadığından Emin olunuz mum alevi düz olarak yanmalıdır ve oturup Aleve konsantre olun kesinlikle zorlanmadan Aleve bakışlarınızı yönlendirin. üzerinde yapacağınız değişiklikler hesabım değil yoğunlaşın Alev’in sağa sola ya da geriye doğru yazmaya başladın düşünür konsantrasyonunuzun mümkün olduğunca uzatın konsantrasyonunuz bozulursa tekrar kendinizi yaptığınız çalışmaya yönlendirin. istediğiniz yola konsantre ol gözlerinizi kırpabilirsiniz enerjinizi bu işe yönlendirirken gözünüzün önünde Alev’in erdini canlandırabilirsiniz düşünce enerjinizi Alev’in bükülmesi için konsantre ettikten bir süre sonra serbest bırakan çalışmanın en önemli noktası İşte bu andır sonra tekrar konsantrasyonunuzu devam ediniz ve birkaç dakika sonra tekrar serbest bırakılması işte.

Alev’in büküldüğünü şahit olacaksınız.. adamları ve James randi gibi ünlü ve profesyonel bazı ilizyonistler yeteneklerin gerçekte bir yere ve en çabuk Bundan başka bir şey olmadığını öne sürmüşlerdir Ben de ayrıca pek çok hileli yolun olduğunu iddia ettiği kırışıklık ve gösterilerinden bazılarına gerçekleştirmiştir randevusu var işte herhangi bir yeteneği olan birinin bu yeteneği ispatlaması durumunda bir milyon dolar ödül vereceğini açıklamıştı şu ana kadar bu ödülü alan da olmamıştır. Esram.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir