Kadınların Ortak 3 Güzellik Sorunu ve Çözüm Önerileri

Kadınların Ortak 3 Güzellik Sorunu ve Çözüm Önerileri

Bilhassa yaz aylarında şahsi bakımınızla alakalı kafanızı meşgul eden suallerin bir bölümüne sizler için yanıt bulduk. Sizin için düşündük ve araştırdık. Zihninizi meşgul eden meselelerden sizleri bir nebze olsun arındırmak istedik. İşte meseleler ve çözüm teklifleri…
“Çok hızlı ve pratik stratejilere ihtiyacım var!” Tatilde gün boyu programların yoğunluğundan, çok kısa vakitte hazırlanmam ve akşama hazır olmam gerekiyor. Saçlarım için ekspres teklifleriniz nelerdir?
Vakte ayak uyduran yeni ürünler, büyük kolaylıklar sağlıyor. Su gerektirmeyen şampuan, pratik saç şekillendiricileri gibi ürünleri, valizinizin bir köşesine sıkıştırmanızı öneriyoruz. Rowenta Liss&Curl saç şekillendirici, 89.90 TL Oriflame su gerektirmeyen şampuan, 9.90 TL

“Ayak sıhhati için neler yapmalıyım?”
Yazın çorapsız ayakkabı giymekten, ayaklarımda izler ve yaralar oluşmaya başladı. Bunları önlemek için neler yapmalıyım?
Yazın giydiğimiz parmak arası terlikler, yüksek topuklu ayakkabılar ayak estetiğinizi ve ayak cildinizi bozabilir. Bunun için kesinlikle ayak peeling’i ve onarıcı kremler kullanmalısınız.
Gehwol onarıcı ayak kremi, 39.90 TL LCN, peelingli ayak kremi, 40 TL
“Deniz ve güneş, saçlarımı çok hırpaladı!”
Yaz süresince güneş, havuz ve deniz suyuna maruz kalan saçlarım daha önceki kalitesini kaybetti. Saçlarımı daha yumuşak ve daha parlak yapacak ürünler tavsiye eder misiniz?
Bilhassa yazın saç kremi dışında haftada bir uygulanan onarıcı saç maskeleri veya günlük uygulayabileceğiniz saç serumlarını kullanmanızda fayda var.
Organix Coconut saç maskesi, 38 TL Amway Satinique renk savunucu şampuan 26.12 TL, renk kaybına ve ısıya karşı savunucu sprey, 38.47 TL. Parlaklaştırıcı serum 34.71 TL

Esram.NET Sağlık