Honeymoon Beach Hotel

Honeymoon Beach Hotel

KONUM

Otelimiz Dalaman Havalimanına 85 km uzaklıktadır.Merkezi konumuyla her yere kolay ulaşım sağlanabilir. Marmaris Uzunyalı sahilinde denize sıfır konumuyla özel plaja sahiptir.

ODA ÖZELLİKLERİ

Honeymoon Hotel tüm odaları denizi gören toplam 35 odaya sahiptir. Tüm odalar her gün temizlenmektedir. Gün batarken odanızın balkonunda oturup sakin denizi izleyerek dinlenebilirsiniz. Tüm odalarda; Saç kurutma makinası, Duşakabin, Televizyon, Balkon, Telefon, Klima, Kablosuz Internet bulunmaktadır.

TESİS ÖZELLİKLERİ

Honeymoon Hotel size eğlenceli vakit geçirebilmeniz için çeşitli aktiviteler ve olanaklar sağlamaktadır.İlk olarak, güneşlenebilmeniz ve sıcak kumların üzerinde dinlenip temiz denizde ferahlayabilmeniz için güzel bir sahile sahiptir.Güzel bir yüzmeden sonra lezzetli restoranımızda birşeyler atıştırabilir, soğuk bir içecek içebilirsiniz. Ayrıca haftanın belirli günlerinde Canlı müzik eşliğinde keyifli zaman geçirebilirsiniz. Zaman geçirebilmek için ve hareketli ve eğlenceli gece hayatını beklemek için arkadaşlarınızla bilardo oynayabilirsiniz.Ayrıca otelimizde istediğiniz yerden kablosuz internet hizmetimizi kullanabilirsiniz.Akşam üzeri, geceye iyi bir başlangıç yapabilmek için en iyi yemeklerimizden tadın. Sonra barımızın lezzetli içkilerimiz ve kokteyllerimizi deneyin.Geceyi geçirmek için Marmaris’in her köşesindeki sayısız gece kulübünde eğlencenize devam edebilirsiniz.

Harita