Blue Man Group Türkiye’ye geliyor

Blue Man Group Türkiye'ye geliyor

1991’den bu yana müzik, teknoloji ve komediyi bir araya getiren ve yeniliklerle her geçen gün güncellenen Blue Man Group, dünya turnesi ekibi ile Zorlu PSM’de seyircilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Gelişen teknolojilerle, yepyeni müziklerle ve taze hikayelerle donatılmış gösterilerin hiçbiri, bir diğerine benzemiyor ve farklı kültürlere ve her yaş grubuna hitap ediyor. Müzik, teknoloji, sanat ve komediyi buluşturan şov, 13-25 Şubat tarihleri arasında Zorlu PSM’de sahnelenecek.

şov

Herkesi etkisi altına alacak

Blue Man Group’un eşsiz şovları, her yaştan izleyiciyi etkisi altına almayı başarıyor. Aralıksız 90 dakika süren şovlarda mavi adamlar, hiç konuşmadan, yalnızca müzik ve hareketlerle iletişim kuruyor. Hem çocukların hem de yetişkinlerin soluksuz izlediği gösteri, sanatın ve mizahın tüm renklerini izleyiciye yansıtıyor.

şov

96 parça beyaz çikolatalı bir şov

İzleyiciyi şaşırtmaya hazırlanan Blue Man Group, tek bir şovu için 800 ezilmiş muz, 240 marshmallow, 96 parça beyaz çikolata, 60 ton ekipman, 50 galon boya, 27 kep, 167 metre PVC boru tesisatı ve 9 kutu özel mavi boya kullanılırken, sahnede 12 ekip üyesi mavi adamlara eşlik ediyor.

şov

şov