Atlas Beach Hotel

Atlas Beach Hotel

KONUM

Atlas Beach Hotel tanınmış tatil yöresi Alanyada, Konaklı mevkiindedir. Otel ile sahil arasında otel içinden geçilen 25 m.lik bir alt geçit bulunmaktadır. Konaklı merkeze 200 m. Alanya’ya 12 km, Antalya havaalanına 110 km ve Gazipaşa havaalanına 55 km uzaklıktadır.

ODA ÖZELLİKLERİ

Atlas Beach Hotel’de 75 adet çift kişilik oda, 80 adet 3 kişilik oda, 25 adet süit oda bulunmaktadır. Toplam oda sayısı 180, yatak sayısı 450 dir. 2 kişilik odalar: 2 adet ayrı yataklı veya 1 büyük yataklı olup deniz, havuz ve bahçe manzaralıdır. Zemini laminant döşelidir. Kablosuz internet, uydu TV, balkon, direkt telefon, minibar (giriş günü su ile doldurulur ), kiralık kasa, seccade, müzik, split klima, banyolarda duş, wc, duşakabin, fön 3 kişilik odalar: 1 büyük yataklı ve 1 adet tek kişilik yataklı olup deniz, havuz ve bahçe manzaralıdır. Zemini laminant döşelidir. Kablosuz internet, uydu TV, balkon, direkt telefon, minibar (giriş günü su ile doldurulur ), kiralık kasa, seccade, müzik, split klima, banyolarda duş, wc, duşakabin, fön Aile odaları: 2 ayrı yatak odası olup her odada 1 adet büyük veya 2 adet tek kişilik yatak mevcuttur deniz, havuz ve bahçe manzaralıdır. Zemini laminant döşelidir. Kablosuz internet, uydu TV, balkon, direkt telefon, minibar (giriş günü su ile doldurulur ), kiralık kasa, seccade, müzik, split klima, fön, banyolarda duş, wc, duşakabin, fön

AKTİVİTELER

Restaurant bilgisi Türk ve Akdeniz mutfağının eşsiz lezzetlerinin sunulduğu restaurantımız kapalı ve açık 350 kişi kapasiteli olup, kapalı bölüm klimalıdır. Otelimizde içkilü içecek servisi ve satışı yapılmamaktadır, ddışarıdan getirilmesi yasaktır. İslami usullere uygun olarak, tamamen hijyenik ve sağlıklı koşullarda üretim yapan et ve et ürünleri firmalarından alınmaktadır, firmaların “helal sertifikası” mevcuttur. Taze sıkılmış meyve suları, kutu veya şişeli içecekler ücretlidir Sahil bilgisi Tesisimizin yalnızca kendi misafirlerimizin kullanımına özel sahili mevcuttur, sahil ile otelimiz arasında tesimizin kendi alt geçidi mevcuttur. Sahilimiz erkek ve bayan karma olarak düzenlenmiştir, sahilde şezlong ve şemsiye ücretsizdir. Sahilde misafirlerimiz için sahil barımız mevcut olup saat 10.00-17.00 arası yiyecek ve içecek hizmeti vermektedir, sahilde su sporları mevcut olup ücretli ve özel firmalar tarafından sağlanmaktadır. Havuz bilgisi Tesimizde toplam 8 adet havuz mevcuttur . Erkek misafirlerimiz için ana binada 10m x 20m. ebatlarında erkek havuzumuz, 3m x 3m. ebatında çocuk havuzumuz, 2 adet kaydıraktan oluşan 8m x 8m. Ebatlarında erkek kaydırak havuzumuz ve 3m x 3m. Boyutlarında erkek jakuzi havuzumuz mevcuttur. Bayan misafirlerimiz için, sahil tarafında 8m x 17m. ebatlarında bayan havuzumuz 5m x 5m. ebatında çocuk havuzumuz, ve 2 adet kaydıraktan oluşan 8m x 8m. ebatlarında bayan kaydırak havuzumuz ve ayrıca SPA merkezimizde 5m. x 10m ebatında kapalı yüzme havuzumuz mevcuttur. Animasyon Tecrübeli erkek, bayan ve çocuk animatörlerimizce gündüz ve gece şovları düzenlenmektedir, 3-12 yaş arası çocuklar için miniklüp mevcuttur, ayrıca çocuk oyun parkı vardır. Masa tenisi, bilardo, plaj voleybolu, dart, basketbol, fitness center bulunmaktadır. Kablosuz internet bilgisi: Tesisimizde odalar, havuz, sahil, restaurant, lobby de ücretsiz kablosuz internet imkanı mevcuttur. Wellness – spa Kapalı yüzme havuzumuzunda içinde bulunduğu wellness spa merkezimiz de Türk hamamı, sauna, buhar odası, güzellik merkezi, masaj çeşitleri mevcuttur. Mescid: Otelimizde bayanlar ve erkekler için ayrı Mescid imiz mevcuttur. tesisimizin tüm odalarında kıble yönünü gösterir işaret vardır.

Harita